Evinizin her köşesinde, 46. yıl
tr en es ru ar fr

Hakkımızda

1973 yılında plastik kalıp üretimi amacıyla kurulan firmamız, sonraki yıllarda hedefini büyüterek, kalıp üretiminin yanı sıra, mutfak eşyası ve plastik çiçek saksısı üretimine de başlamıştır.

Firmamız, İstanbul Silivri' de 13.000 m2 kapalı alanı olan tesislerimizde, seçkin uzman personeliyle kalıp üretiminden ambalajına kadar tüm üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Üçsan Plastik, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyiyi, en ekonomik fiyatla ve en kısa sürede müşteriye sunmak politakasiyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız, dünya standartı olarak kabul edilen ISO 9001-2000 Kalite Güvence Belgesi ile, ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi'ne sahiptir. Ürünlerimiz Tarim ve Köy İşleri Bakanlığı' nın 19.07.2000 tarih ve 34-01225-0000-9 sayılı izni ile üretilmekte olup, sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. 

Bu çalışmalarımızın sonucu olarak firmamız, sektöründeki gelişmelere öncülük etmiş olmanın haklı gururu ile yurt içinde geniş müşteri portföyü, yurt dışında ise Orta Asya' dan Afrika' ya Avrupa' dan Güney Amerika' ya kadar olan ihracatı ile her geçen gün sizlerden aldığı güç ile daha da büyüyecektir.

Sağlıklı Ürünler

Üçsan Plastik,plastik ürünler konusunda insan sağlığını dikkate alarak sağlığa zarar vermeyen hammaddelerden ürünler üretmektedir.Üçsan Plastik, bu konudaki güvenilirliğini Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve ISO 22000 gıda güvenirliği belgeleriyle de kanıtladı.Gıda ile temas eden plastik eşya üreticilerine verilen bu belge, Üçsan Plastik ürünlerinin gönül rahatlığıyla kullanılabileceğinin garantisidir. Üçsan Plastik'in sunduğu bu garanti,sağlıklı ürünler kullanmak isteyen bilinçli tüketicinin tercihlerini Üçsan Plastik ürünlerinden yana kullanmasında etkili olmaktadır.

Sağlıklı Ürünler Sağlıklı Ürünler Sağlıklı Ürünler